LIKE -Magic Music Video Editor

Video oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 147.2 MB
  • Version 0$
  • Dil İngilizce
  • Firma BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.
Fotoğraf ve videolarınızı muhteşem efektlerle renklendirebileceğiniz bu uygulama Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip!

Sihirli efektlerle muhteşem videolar oluşturabileceğiniz LIKE-Magic Music Video Editor uygulamasında düzenlediğiniz görselleri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabileceğiniz fotoğraf ve videolarınızı etkileyici efektlerle farklı görünümlere kavuşturabilirsiniz.

Lazer göz, buz kelebeği, kalp ve dondurulmuş gibi pek çok efektin yer aldığı bu uygulamada göz alıcı pek çok özellik yer alıyor.

Günlük anılarınızı da istediğiniz an yaratıcı videolara da dönüştürebileceğiniz LIKE- Magic Music Video uygulamasında birbirinden farklı müziklerin yer aldığı kitaplığa da sahip olabilirsiniz. Bu sayede videolarınızı oluştururken sevdiğiniz şarkıları kullanabilirsiniz.

Üstün güzellik etkileri ile muhteşem görünümler elde edebileceğiniz bu uygulamada eğlence topluluklarına da katılabilirsiniz. En güzel LIKE videolarını keşfedebileceğiniz bu uygulamada görsellerinizi zevkinize göre renklendirebilirsiniz!

LIKE -Magic Music Video Editor indir